Servis Bilgileri

Servis aracımız, sizinle sipariş sonrası kararlaştırdığımız saate, yemeğin verileceği salona gelir. Trafik şartlarında kaynaklanabilecek, makul bir erken gelme yada gecikme ihtimali her zaman ihtimal dahilindedir, fakat dakik servis BEREKET YEMEKSERVİSİ‘ın özelliklerindendir.

Sipariş ettiğiniz yemek, salata, çorba ve tatlılar, ödemenin geriye kalan kısmı tahsil edildikten sonra, size yada vekilinize teslim edilir.

Servis elamanımızın iki saatten fazla beklemesi ayrıca ücretlendirilir. Bu sebepten, siparişinizi teslim almak ve ödeme işlemi için hazırlıklı olmanız, icab etmektedir.

Teslimat sonrası hazırlık ve masalara servisin de dikkate alındığında, siparişlerinizi teslim almanın gecikmemesi hem sizin hemde misafirlerinizin memnuniyeti için kaçınılmazdır.

Yemeklerimiz sizin siparişiniz için özel hazırlanır ve 12 saat sıcaklıklarını ve tazeliklerini koruyacak şekilde, size teslim edilir. Yemeklerimizde sadece kendi mamüllerimiz olan Bereket Baharatları kullanılır. Ürünlerimizin tamamı, İslam kuralları dikkate alınarak hijyenik ortamda, el değmeden üretilir.

 

Yemek servisi için gereken çatal, kaşık, bıçak ve peçeteler ayrıca sipariş edilir.

Salatalar, Turşu ve Tatlılarımız Yemeklerden ayrı olarak, 200 gr.'lık özel Aluminium Kaplarında Paketlenmiş şekilde sunulur.

 

Yemek Servisi ve Organize:
BEREKET YEMEKSERVİSİ genel Talep üzerine yeni bir hizmet daha başlatmıştır.

Kıymetli müşterilerimizin, Düğün, Nişan, Toplantı ve Konferanslarına daha rahat konsentra olabilmeleri için, salonda yemek servisini masalara biz yapıyoruz.

 

Sipariş sonrası servis, yemek ve meşrubat dağıtımı, toplama işlemleri arzu ettiğiniz takdirde devralınır. Geniş bilgi için sipariş sonrası bize not iletebilir veya telefonla irtibata geçebilirsiniz.