Hakkımızda Bereket Yemekservisi....

Açılışlar, şirket yemekleri, konferanslar, davet, düğün ve kokteyl gibi birçok alanda müşterilerimizin istek ve arzularını profesyonel ve girişimci ekibimizle kusursuz yerine getirmekteyiz.

Başta Kassel, Hessen ve Bayern eyaleti olmak üzere Almanya'nın her yerine servis imkanına sahibiz.

 

Uzun yıllardan beri faaliyet gösteren bir yemek servisi olarak kalitemiz ve lezzetli yemeklerimiz, mükemmel hizmet anlayışımızla kısa sürede hizmet yelpazemizi genişletmeyi başarmış ve gıda sektöründeki lider kuruluşlar arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

 

Hedeflerimiz, hijyenik ve lezzetli yemekler öğretip, istekleriniz doğrultusunda hizmet sunarak, sizlerin memnuniyetini üst seviyeye ulaştırmaktır. Kalite ve güvence sistemimizin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Biz, Bereket Yemek Servisi ekibi, olarak ilkemizle, disiplin, temizlik, hijyen ve vicdani sorumluluk anlayışı içinde, kalite markaları kullanarak, lezzetli ve kaliteli hizmetin devamını sağlayarak, ürün ve insan kaynaklarımızı sürekli geliştirerek sizlerin vazgeçilmez yemek servisiniz olmayı hedefliyoruz. Tüm hazırlıklar ve yemek pişirme, mutfağımızda, aşçı Bayram Üçgöl Öncülüğünde personelimiz tarafından itina ile hazırlanmaktadır.

 

Hazırlıklar öncesinde satın aldığımız ürünlerin kalite markalar olması ve mamüllerin kontrol edilerek alınması başka bir özelliğimizdir. Ürettiğimiz yiyeceklerin kalorilerini ve besin değerlerini dikkate alarak planlamalar yapıyoruz.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olmamız bizim için vazgeçilmez bir koşuldur.